Szczęśliwa 7 Rocksession

Posted on Updated on

Wielkimi krokami zbliża się nieubłaganie termin 7 już edycji wydarzenia o tyle ciekawego, gdyż prezentującego muzykę, która jest nieco w ukryciu, nieco bardziej niszowa. Już 2 sierpnia (piątek) odbędzie się kolejna edycja ROCKSESSION. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 18:30, a wstęp to jedyne 10 zł. Tym razem na scenie zagrają:

The EXILE

the_exile The Exile powstał na początku roku 2013. Na swoją siedzibę obrał budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym. Od początku swojego istnienia tworzy własną muzykę z pogranicza rocka i hard rocka. Czasem wspiera się coverami.

Jak sami o sobie mówią Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają muzykę, którzy czerpią z niej ogrom przyjemności. Na przyszłych koncertach chcemy to upublicznić, dostarczyć dawkę dobrego rock‘n’rolla i zagwarantować maksimum rozrywki.

Skład:

Wokal: Iwona Kielar

Bas: Andrzej Nowak

Gitara: Damian Zygmunt

Perkusja: Kamil Pernal

Punk Brothers

Punk_BrothersKapela powstała w Listopadzie 2004 roku. Inicjatorami są Mario & Dżordż, dwaj młodzi zapaleńcy, którzy z muzyką wcześniej nie mieli cokolwiek wspólnego. Nazwa kapeli została zaczerpnięta najprawdopodobniej z filmu „Blues Brothers”, gdzie po zmianie pierwszego członu powstało Punk Brothers.

Początki…to grybowski MDK. Skład był niejasny, ale ustabilizował się dzień przed pierwszym koncertem. Na gitarę wskoczył Pako, szybka próba, cztery zryte kawałki i… OGIEŃ! Pierwszy koncert odbył się podczas XIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grybowie.

Punk Brothers muzykuje w punk-rockowym klimacie, może czasem z niewielkimi domieszkami ska.

Skład:

Pako – girata + vocal

Borys – gitara basowa

Eric – gitara

Kantor – perkusja

Żusto – vocal

Zemsta Chone-kera

Zespół Zemsta Chone-kera powstał latem 2002r. w Brzozowie, a swój debiut sceniczny miał w kwietniu 2003r. Styczeń 2004r. przyniósł koncert zespołu w studio Radio Rzeszów. Występ ten był emitowany na falach radio. W latach 2006 i 2007 zespół reprezentował woj. podkarpackie na ogólnopolskim festiwalu rockowym „Union of Rock” w Węgorzewie, gdzie występował na Małej Scenie. Lata 2008 – 2010 to zawieszenie funkcjonowania, jednakże końcem 2010 r. zespół wznowiłZCH-K działalność i do chwili obecnej działa przy Domu Ludowym w Gwoździance k. Niebylca.

Skład zespołu:

Łukasz Tercha – voc. bas

Jacek Janas – gitara, klawisze

Mariusz Preisner – gitara

Michał Bator – perkusja

Rozbujane Betoniary

Kapela powstała na początku 1995 roku. Pierwsze próby zespołu odbywały się w blokowej piwnicy. Pierwszy koncert odbył się w hali warsztatowej ZSZ w Grybowie. 2 czerwca 1996 roku zajęli I miejsce w Przeglądzie Twórczości Rozbujane_BetoniaryWłasnej o „Miecz Zygmunta” w Bobowej. W jury zasiadali między innymi Zbigniew Preisner, Magda Umer. Zespół przeżywał rożne problemy, między innymi z miejscami prób, ze sprzętem i personalne. Ci, którzy pozostali nie poddali się trudom ciężkiej egzystencji, gdyż wszystkich mobilizowała chęć do grania. W końcu jednak zespół musiał zawiesić swoją działalność. Powodem była znienawidzona przez młodych ludzi Zasadnicza Służba Wojskowa odbywana przez członków kapeli, i co najgorsze, że odbywało się to za kolejnością. Mimo pewnych trudności po przejściu do rezerwy ostatniego szarpidruta ukształtował się obecny skład zespołu – Eric, Kuku, Kopciuch, Big Star, Gucio. W 2001 roku nagrali płytę koncertową „Ukryta nadzieja”, a rok później kolejną – „R.B.”. Występowali obok takich grup, jak KSU, Farben Lehre, Podme do Prace i Dezerter. 2005 rok przyniósł studyjną płytę „Sen”. Dwa lata później ukazała się następna „Ucieczka od rzeczywistości”, a następnie w 2009 roku krążek – „Pacyfix”. Czwarta płyta „Tango przemocy” ukazała się w 2011 roku. Jak donoszą zespołowi donosiciele Nie zamierzają przestać grać, dlatego wciąż czekają na zaproszenia na imprezy i koncerty.

Kamil(ERIC)Matuła – gitara,vocal
Rafał(KUKU)Matuła – gitara
Paweł(CIUSEK)Kopczyński – perkusja,voc
Adam(BIG STAR)Jasiński – gitara basowa.
WALDI & INDIANIN – teksty7_rocksession_plakat
Łukasz(ŁOCY)Dyda-menago
Anaka(JANIA)Hulacka-Kierowca,sprawy audiowizualne

2 sierpnia 2013 r.

Bar Monika

Ul. Grodzka 17, 38-400 Krosno

Start godz. 18:30

Wstęp 10 zł

Rezerwacja miejsc osobista lub telefoniczna pod numerem 13 432 17 32

 

(pf)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s