ROCKSESSION ZA PASEM

Posted on Updated on

Bar Monika zaprasza na Rocksession Festival. Odbędzie się on w dniach 6 – 7 września 2013. W trakcie dwóch dni festiwalu usłyszeć i zobaczyć będzie można 6 młodych zespołów, które obecnie znajdują się na początku swojej muzycznej kariery. Będą one walczyły o tytuł tej najlepszej, którą wyłoni festiwalowe jury, a także co jest równie miłym i przyjemnym akcentem o nagrodę publiczności. Dla laureata przewidziana jest nagroda finansowa. Dodatkowo w Glass Studio Habrat wykonane zostały statuetki dla zwycięzców. Ponadto każdy wieczór podsumowany zostanie koncertem. W piątek (6.09.) będzie to zespół MASKA, natomiast w sobotę (7.09.) P.A.G.E. oraz STEEL VELVET. Oczywiście na tym nie koniec festiwalowych atrakcji, ponieważ po zakończeniu koncertów dla podtrzymania klimatu imprezy rozpocznie się rockowe jamsession. Jednak nim to nastąpi należy przedstawić 6 wybranych spośród kilkunastu zgłoszeń zespołów. W piątek na scenie Rocksession zaprezentują się:

  • Mindfield
  • 2GDW
  • The Exile
  • Black Dust
  • Zemsta Chone – Kera
  • MJ Trio.

Spośród tej szóstki wybrane zostaną dwa: Laureat publiczności oraz Laureat festiwalu, które zaprezentują się również w sobotę. Te dwa dni z pewnością będą ciekawe, co podkreśla inicjator Rocksession Marek Gonera – Nie chcemy robić festiwalu z zadęciem, najważniejsze dla nas jest spotkanie kapel rockowych i klimat. Zaczynamy bardzo skromnie, ale czy potrzeba czegoś więcej niż kawałek placu do prezentacji własnej twórczości przed publicznością? Myślę, że nie.

rs_fest_plakat_small

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić Państwa na Rocksession Festival 2013, którego partnerami są Krośnieński Serwis Informacyjny NEON.INFO.PL oraz Stowarzyszenie UNIA PRZEDSIĘBIORCZYCH. Na każdego z Państwa przy wejściu czekała będzie miła niespodzianka… ale o tym przekonać się będzie można już w piątek 6 września 2013 r.

ZAPRASZAMY!

6 września 2013, godz. 17:00, wstęp 10 zł

7 września 2013, godz. 18:30, wstęp 10 zł

KARNET NA OBYDWA DNI 15 ZŁ

Bar Monika

Ul. Grodzka 17, 38-400 Krosno

Rezerwacji miejsc można dokonywać osobiście w barze lub pod numerem telefonu 13 432 17 32.

(rocksession)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s