Jeszcze tylko dwie eliminacje przed 2. Rocksession Festival

Posted on

Zostały już tylko dwie edycje eliminacji do Rocksession Festiwal. W piątek 8 sierpnia na scenie pojawią się kolejne zespoły, ubiegające się do zmagań finałowych.

Tym razem wysłuchamy:

RosarianRosarian- Zespół powstał w październiku w 2012 roku w Krośnie, w województwie podkarpackim. To szóstka młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Formacja prezentuje szeroko pojęty power/melodic metal. Mocno rockowe dźwięki gitary łagodzone są instrumentami klawiszowymi, a także majestatycznym damskim głosem . Esencja muzyki, tekstów i silnych ludzi pompujących krew w serca słuchaczy. Po kilku miesiącach intensywnych prób w marcu 2013 roku zespół nagrał swoje pierwsze promo pt. „Far From The Sky” w studiu ScrewFactory, pod realizacją Janusza Bryt. W swojej prawie 2letniej karierze zagrali ponad 30 koncertów, między innym z takimi zespołami jak: Desdemona, Scream Maker, KRUK oraz z ex wokalistą Iron Maiden – Paulem Di’Anno. Skład jest stabilny i umocniony, pracuje nad nowym materiałem, by w Trick Becknajbliższym czasie nagrać debiutancki album.

Trick Beck-  to tworzywo natury muzycznej powstałe w styczniu 2012 r. na ogarniętych mrozami południowo wschodnich kresach małopolski. W tych warunkach skrystalizowało się jasne postanowienie o bezkompromisowej walce z chłodem poprzez granie gorącej muzy rock&rollowej.

KrusherKrusher– zespół charakteryzuje mocne uderzenie i pozytywny przekaz na scenie. Obok tradycyjnych metalowych riffów potrafi ukazać tez inne oblicze grając ballady czy wykonując podczas występów utwór instrumentalny na gitary akustyczne po którym następuje solówka na 2 perkusje. Skład: Klaudia Kozień – wokal, Michał Kustra – gitara, Bartosz Wierzbicki – gitara , Rafał Berkowicz – gitara basowa, Adam Pucykowicz – perkusja

 

Zapraszamy

Bar Monika

Krosno, ul. Grodzka 17

Rezerwacja: 13 43 217 32

Wstęp 15 zł

small rs_2014_11

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s