Ostatni Rocksession w sierpniu, a we wrześniu festiwal

Posted on Updated on

W czwartek 14 sierpnia odbędzie się ostatni wieczór eliminacji do II Rocksession Festiwal. Na scenie zagoszczą trzy zespoły, które porwą słuchaczy w magiczny krąg rock’n’rolla.

Wielkimi krokami zbliża się Rocksession Festiwal. Przypominamy, w tym roku wydarzenie będzie miało miejsce 5 i 6 września. Tymczasem zapraszamy na 12 edycję Rocksession.the reason

Na scenie pojawią się:

The Reason- zespół rockowy z Leska istnieje od 2007 roku. Skład Tomasz „Paluch” Rządca- Gitara solowa, Jacek „Jaco” Pałacki- Wokal, gitara rytmiczna, Piotr „Piter” Żak- Perkusja, Przemysław „Kijana” Terlecki- Bas

 

fohFace Of Hate– W swojej muzyce Face of Hate (oblicze nienawiści) łączy ze sobą różne odmiany ciężkiego grania, przede wszystkim thrash i groove metal, co w pełni oddaje ukryte w tekstach poglądy na temat otaczającego nas świata, który według muzyków jest pełen nienawiści oraz zła i niestety nikt nie jest w stanie tego zmienić.

 

rosarian

Rosarian– zespół, który miał wystąpić na poprzednim RS, niemniej z powodu wypadku jednego z członków, nie mógł się pojawić w tradycyjnym terminie. To szóstka młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Formacja prezentuje szeroko pojęty power/melodic metal. Mocno rockowe dźwięki gitary łagodzone są instrumentami klawiszowymi, a także majestatycznym damskim głosem . Esencja muzyki, tekstów i silnych ludzi pompujących krew w serca słuchaczy.

Bar Monika
Krosno, ul. Grodzka 17
Rezerwacja: 13 43 217 32
Wstęp 15 zł

 

rs_2014_5

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s