Dobrze rockująca impreza ponownie w wakacje!

Posted on

Zespoły, które chcą wystąpić w trakcie tegorocznej imprezy Rocksession mogą już wysyłać zgłoszenia. Startujemy 11 lipca i przez 4 kolejne wieczory będziemy typować wykonawców, którzy powalczą w trakcie III Rocksession Festiwal.

The Friends
The Friends

Rocksession powstał w 2012 roku z inicjatywy Pawła Fiejdasza, Marka Gonery, Przemka Polańskiego i Grzegorza Kuka. Założeniem imprezy są, możliwość zagrania koncertu przez zespoły, które dopiero startują na ścieżce muzycznej kariery, promocja talentów muzycznych i przede wszystkim solidne rockowe granie. W sezonie letnim w ogródku Baru Monika w Krośnie odbywają się koncerty zespołów, z których organizatorzy typują finalistów do Rocksession Festiwal odbywającego się we wrześniu.

W 2013 roku na dwudniowym I Rocksession Festiwal nagrodę główną otrzymał zespół Mindfield. Natomiast nagroda publiczności powędrowała do krośnieńskiego bandu Black Dust. Z kolei w trakcie II RS Festiwal jury pod przewodnictwem Jerzego Szlachty, przyznało Grand Prix Too Black Project, natomiast publiczność doceniła grupę Working Class.

Zespoły, które chcą wystąpić na Rocksesion proszone są o przesyłanie materiałów (pliki audio, video, linki do nagrań a także notka i zdjęcie zespołu) na adres rocksession.krosno@gmail.com

W 2015 roku terminy Rocksession przypadają na 11, 17 i 31 lipca oraz 14 sierpnia. Z kolei podsumowanie tegorocznego grania, czyli III Rocksession Festiwal odbędzie się 28 i 29 sierpnia.

Zespół Too Black Project z Jury
Zespół Too Black Project z Jury

Zapraszamy!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s